top of page

Spotkanie z Mistrzem

W ramach akcji programowej  PZTS "Spotkaj się z Mistrzem",  Klub Sportowy Darz Bór Karnieszewice zorganizował w dniu 25 września 2020 roku spotkanie z uczniami klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 w Sianowie. Zawodnicy klubu zaprezentowali grę pokazową dla 95 uczniów, w trakcie której prowadzący przedstawił zasady gry w tenisa stołowego oraz rys historyczny tej dyscypliny sportu. Duże zainteresowanie grą mistrzów zaowocowało liczebnym udziałem uczniów w grach przy stołach, połączonych z konkursami. Po każdym konkursie dzieci były uhonorowane nagrodami ufundowanymi przez Polski Związek Tenisa Stołowego oraz KS Darz Bór Karnieszewice.

Jedną z niespodzianek był poczęstunek kulinarny dla wszystkich uczestników spotkania.

Zaangażowanie połączone z pozytywnym entuzjazmem uczniów zwiastuje osiągnięcie podstawowego celu pomysłodawców i organizatorów spotkania jakim jest promocja tenisa stołowego w najmłodszym pokoleniu i lokalnym społeczeństwie.

Organizatorzy oczekują na chętnych do nauki gry w tenisa stołowego na profesjonalnym sprzęcie klubowym, przy opiece wysokiej klasy obsługi trenerskiej.

Comments


bottom of page