top of page

SPEKTAKULARNE ZWYCIĘSTWO KS DBK

26 października w Gdańsku KS Darz Bór Karnieszewice rozegrał czwarty mecz w I lidze tenisa stołowego. Przeciwnikiem był tym razem Klub Sportowy AZS AWFiS BALTA z Gdańska. Pomimo niezwykle wyrównanych pojedynkach zdecydowanie lepszymi okazali się nasi zawodnicy, odnosząc historyczne zwycięstwo z wynikiem 9:1. Przełamanie bessy wreszcie nastąpiło, a jakość gry i jej skuteczność przyniosła wielką radość nie tylko zawodnikom ale także przeważającemu gronu naszych kibiców, pomimo meczu na wyjeździe. Zdobyte punkty przez zawodników przedstawiają się następująco:

Bartosz Szarmach - 2,5; Tomasz Tabor - 1,5; Marcin Marchlewski - 2,5 i Michał Krzyżanowski 2,5 punktu. Kolejny mecz odbędzie się 9 listopada o godz. 16:00 w murach hali sportowej Szk.P. nr 2 w Sianowie, a przeciwnikiem będzie Energa Manekin Toruń.

Kolejną niespodziankę sprawili Michał Krzyżanowski i Marcin Marchlewski podczas II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego, rozegranego 27 października w Sianowie. W kolejności zajęli oni pierwsze i trzecie miejsce. Tym samym Michał zakwalifikował się do II Grand Prix Polski, które odbędzie się w Zawierciu w dniach 22-24 listopada.


Życzymy powodzenia!bottom of page