top of page

Sobotnie sukcesy KS DBK

Gdyby nie intensywne opady w naszym regionie, a przez to nie rozegranie meczu V ligi, to minioną sobotę można by zapisać jako udany. Zwycięstwo 6:4 na wyjeździe z Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia, przyniosło nam kolejną zdobycz 2-punktową, co z kolei plasuje nas na trzeciej pozycji rankingu klubowego. Natomiast przegrana Poltarex Pogoń Lębork z ZKS Zielona Góra II, przybliża nas do osiągnięcia celu tego sezonu.

Kolejny mecz dopiero 10 grudnia z Energą Manekin Toruń II, więc przed zawodnikami przerwa, którą muszą przeznaczyć na intensywne treningi.

Drugim sobotnim sukcesem był II WTK Kadetów w Bierzwniku i zwycięstwo Konrada Pyry po bardzo dobrej grze. W całym turnieju tracąc tylko jednego seta w finale, pokonując zawodnika UKS Zalew Stepnica Nikodema Czarnofa 3:1. W półfinle wygrał 3:0 z zawodnikem KTS Kołobrzeg Karolem Sukurenko 3:0.