top of page

Podsumowanie sezonu 2019/2020

Polski Związek Tenisa Stołowego w dniu 31 marca b.r. podjął Uchwałę nr 447/Z/2020 o ustaleniu klasyfikacji końcowej w rozgrywkach ligowych, w nawiązaniu do wcześniejszej Uchwały nr 446/Z/2020, z decyzją o zakończeniu rozgrywek ligowych szczebla krajowego.

Na podstawie dotychczasowych wyników w przyspieszonym terminie nasz klub osiągnął zamierzony cel sezonu utrzymując się w I lidze tenisa stołowego. Podsumowując sezon należy też wyeksponować progres wyników końcowych pojedynków, których uwieńczeniem było zwycięstwo z III drużyną w klasyfikacji końcowej 8:2. Siódme miejsce nie jest zapewne szczytem możliwości KS DBK, co będziemy chcieli udowodnić w kolejnym sezonie. Celem podstawowym, realnym do osiągnięcia, będzie zdobycie lokaty końcowej w trójce najlepszych klubów.

Dziękuję, w pierwszej kolejności zawodnikom, za spowodowanie wielu pozytywnych emocji, sponsorom za obdarzenie wielopostaciowym zaufaniem, władzom miasta Sianowa za okazaną przychylność i wsparcie oraz kibicom za doping, który miał duży wpływ na osiągnięcie celu.


PREZES KS Darz Bór Karnieszewice

Zbigniew Kuszlewicz

Commentaires


bottom of page