top of page

KS Darz Bór Karnieszewice w I lidze tenisa stołowego!

Niemal tydzień wcześniej, niż się można było spodziewać, tenisiści stołowi KS Darz Bór Karnieszewice, awansowali do I ligi tenisa stołowego mężczyzn!

26 maja 2019 r., po zwycięstwie 10:0, w meczu barażowym z UKS Lis Sierakowice doszło do historycznego awansu do I ligi.

Tym samym tenisiści stołowi – powstałego 17 października 2008 r. – klubu i ich coraz liczniejsi kibice – około 60 osób – na wczoraj, mogli świętować awans do I ligi, sprawiając sobie i kibicom fantastyczny prezent na trwające cały czas 10-lecie istnienia Klubu.

Brawo tenisiści kierowanego przez Prezesa Zbigniewa Kuszlewicza KS Darz Bór Karnieszewice! Brawo Zarząd! Brawo Kibice, fantastycznie kibicujący 26 maja 2019 r. swoim zawodnikom! „Do trzech razy sztuka”. Blisko było dwa lata temu! Jeszcze bliżej w ubiegłym roku! W tym, lepiej już być nie mogło!

NOWY SEZON ROZPOCZĘTY !

Nowy sezon 2019/2020 rozpoczął się dla KS DBK już 31 sierpnia. W oparciu o regulamin rozgrywek PZTS, przyspieszono o tydzień pierwszy mecz z ZKS PALMIARNIA Zielona Góra. Trwający ok. 3 godzin mecz z pretendentem do superligi, był prawdziwym „skokiem na głęboką wodę”. Przegrana 1:9 nie obrazuje w porażki w dramatycznych barwach, która w ocenie prezesa jest obiecującym sprawdzianem. Cztery pojedynki rozegrano w 5 setach, co świadczy o wyrównanym poziomie zawodników. Można też było zauważyć wiele straconych punktów po błędach, wynikających z wakacyjnego roztrenowania. Honorowy punkt zdobył Bartosz Szarmach, pokonując Igora Misztala 3:2.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page