top of page

Kolejna wygrana KS DBK

Ten sezon może być historycznym osiągnięciem naszego klubu. Aby do tego doszło, musimy wytężyć wysiłki jeszcze w siedmiu potyczkach I-ligowych. Niewielka przewaga punktowa nad trzecim klubem w rankingu rozgrywek, zobowiązuje naszych zawodników do zachowania co najmniej dotychczasowej skuteczności. Widząc, na podstawie zestawienia rankingowego i rezultatów indywidualnych pojedynków, rozegranych w ostatnim czasie, można się spodziewać wielu niespodzianek. Na potwierdzenie tego wystarczy prześledzić nasz sobotni mecz z ZKS Palmiarnia Zielona Góra II. Można mieć pewność, iż czeka nas spora dawka niepewności i emocji.

Już sobotę 12 lutego zagramy na wyjeździe z KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk III /transmisja life na Facebooku 11:30/, a w kolejną sobotę 19 lutego będziemy gospodarzem meczu z liderem rankingu ZKS Palmiarnia Zielona Góra I. Liczymy, że i tym razem kibice nam pomogą.
Comments


bottom of page